Najčastejšie závady telefónu

V tomto prípade sa jedná o závadu LCD panelu a je potrebná jeho výmena. Tento servisný úkon vieme urobiť na počkanie do 90 minút.

Problém môže byť v napájacom USB kábli, alebo v USB konektore zariadenia. Telefón skontrolujeme a konektor vymeníme. V našej predajni máte možnosť zakúpiť aj napájacie káble.

Tento problém súvisí s opotrebením, v horšom prípade poškodením batérie zariadenia. Batériu vo vašom zariadení Vám vymeníme na počkanie

Závada je v mikrofóne. V lepšom prípade je iba zanesený nečistotami. Telefón Vám u nás skontrolujeme, prečistíme, prípadne vymeníme mikrofón.

Problém spôsobuje závada slúchadla (predného reproduktoru), ktoré môže byť zanesené nečistotami, alebo mechanicky poškodené. Slúchadlo Vám u nás skontrolujeme a vyčistíme, prípadne vymeníme za nové.

V tomto prípade problém spôsobuje nefunkčný reproduktor zariadenia. Túto závadu Vám na počkanie opravíme v našej predajni.

Jedná sa o poruchu kamery (prednej/zadnej) a v takomto prípade je nutná jej výmena. Kameru Vám u nás na počkanie vymeníme.

Tento problém spôsobuje poškodený mechanizmus tlačidiel. Tlačidlá telefónu Vám na počkanie vymeníme.

Problém môže byť buď v zvukovom obvode zariadenia, alebo v samotnom konektore slúchadiel (3.5mm jack). Telefón skontrolujeme a problémovú časť vymeníme za novú.

Chyba je v obvode alebo v motorčeku vibrovania. Aj tento problém Vám vieme opraviť na počkanie.

V prvom rade vypnite zariadenie a ak je to možné (batéria nie je vstavaná), vyberte z neho batériu. Následne prineste telefón ku nám. Telefón vyčistíme pomocou ultrazvuku.

Naši technici pre Vás telefón odblokujú.

Jedná sa o softvérovú vadu a v takomto prípade je potrebná jeho reinštalácia. Naši technici Vám zariadenie preinštalujú a zachovajú aj vaše uložené dáta.

Blokovanie na sieť konkrétneho operátora odstránime na počkanie. Telefón bude následne použitelný pre všetky siete.

Najčastejšie otázky o nás

Náš servis aj s predajnou sa nachádza v Pasáži OC Danubia v Petržalke

  • Adresa: Panónska cesta 16, 851 04 Bratislava 
  • Otvorené máme každý deň od 9:00 do 19:00

Vykonávame opravy mobilov všetkých značiek, vrátane čínskych výrobcov. Naši profesionálni technici Vám radi pomôžu opraviť závadu.

Áno, sme autorizovaný servis pre SONY a Samsung. Taktiež poskytujeme záručný servis pre zákazníkov Orange v Petržalke.

Používame originálne náhradné diely priamo od výrobcov alebo vieme poskytnúť OEM diely s nižšou koncovou cenou pre zákazníka.

Za diagnostiku zariadenia neplatíte, ak si necháte telefón opraviť u nás. V opačnom prípade účtujeme diagnostický poplatok v cene 10€.

Na dobu opravy Vášho zariadenia Vám môžme poskytnúť náhradný telefón.

Rozhodne áno, nachádzame sa v pasáži OC Danubia v Petržalke, ktoré ma jedno z najväčších parkovísk. O voľné miesto tu núdza nie je.